Seviyorum,

Güne gülen bir yüzle her daim kalkmayı, içimdeki yaşam sevincinin her sabah yeniden her şeye rağmen eksilmemesini, aldığım her nefese şükredebilmeyi, evimde ki kaktüslerimi, terasımda ki domateslerimi :),kalabalık aile yemeklerini, sıcak sohbetleri,kremlerimi, parfümlerimi,mumlarımı, sevgilinin hoşlanmadığı ev kokularımı :), temiz temiz kokan evimi, kitaplarımı.

Seviyorum,
Bedenimde büyütüp hayatıma renk katmaya gelen minik kedimi, onun her an yaşadığı mutluluğunu, bir küçük toptan bile neler neler oynayabileceğini esasında çokta cıvıl cıvıl oyuncaklara ihtiyaç duymadığını bana hatırlattığı için. Onunla yollarda yürümeyi, yaşadığım dünyayı yeni baştan onunla keşfetmeyi, yollarda güvercin kovalayıp birbirimize sarılmayı, uyurken ki o masummmmm halini, kendince bana anlatmaya çalıştığı o konuşma halini.
Benim için çok basit ama onun için çok büyük olan bir eylemi gerçekleştirmesini,muffin kalıplarımla kuleler yapmayı,tek cümleyle bedenimde büyüyüp dünyama gelen meleğimi seviyorum.

Seviyorum,

Mutfağımda pişen ekmek kokusunu, kızımın parmaklarının girdiği kekin o muhteşem tadını, arkadaşlarımla buluşup saatlerce dedikodu yapmayı,kahvemin o burnumdaki dansını. İçilen şarap şişelerinden mumluk yapabilmeyi ve onlara baktıkça keyiflenmeyi.

Seviyorum,
Kitapçıya girip kitaplara dokunmayı, sayfalarını araladıkça duyduğum kokuyu,saatlerce bıkmadan dolaşmayı,

Seviyorum,
Fotoğraf makinamı, her şeyi bir fotoğraf karesi olarak görebilmeyi, yaşadığım şehirde bilmediğim yerleri keşfetmeyi, gezinmeyi oraların havasını içime çekebilmeyi.

Seviyorum,
Sevgiliyle film, dizi seyretmeyi.. Biribirimize heranlamda bir şeyler katabilmeyi, konuşabilecek her daim konular bulabilmeyi.X-box’ta need for speed oynamayı. Paylaştıkça çoğalabilmeyi seviyorum.Eleştirilmeyi ve akıl süzgecimin doğrultusunda da gelişebilmeyi, öğrenmeyi, olduğum yerde saymamayı, üretebilmeyi her şartta.

Seviyorum,
Değerli olduğumu hissettirilmesini, küçük hediyeleri, ait olduğumu bilmeyi. Takdir edilmeyi, teşekkürü .

Kısaca seviyorum, bu dünyada ki sınavımda mümkün olduğunca pozitif olarak yaklaşabilmeyi,seviyorum hayatı, yaşamayı, yaradan her şeyi mükemmel olarak bana sunmuş bende buna dahil olmayı seviyorum.

Seviyorum….

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir