Sevemedim seni 2010.  2004’ün benden alıp götürdüklerinden sonra sende beni çok hırpaladın. Halbuki ne çok umut tohumları ekmiştim sana dair. Ne çok beklentilerim vardı 🙂 Hani narlar kırmıştık evimizin kapısında bereket ve uğur getirmen için. Sevemedim seni işte. Dost gördüklerimin dost olmadığını bana gösterdiğin için, aptal polyannayı oynadığımı, yaşadığım ama yaşanmamış acılarımı yok sayarak kendime ne kadar çok da eziyet ettiğimi bana gösterdiğin için sevemedim işte seni. Her şeye evet  diyerek, Maya dışında ki insanlara da annelik yaparak kendime ne kadar çok eziyet ettiğimi gösterdiğin için sevemedim seni. Sevemedim seni 2010… Gerçekleri bana ayna tutarak gösterdiğin için, kırılma noktamı bana gösterdiğin için ve esasında her durumda olduğum gibi yalnız olduğumu bir kere daha bana gösterdiğin için sana teşekkür borçluyum. Bir an önce  üzerime çöken karamsarlığı alıp gitmeni, 2011”de yeşertmek  istiyorum içimde ki umut tohumlarını  her şeye rağmen. Yetinmeyi bilerek.

Sevemedim Seni.

Yazı dolaşımı


Sevemedim Seni.” için 3 yorum

  1. Nilayın nilayla yüzleşmesi… canım benim ya… umutların olmasa zaten ayakta duramazsın ki. Klişeleşti artık bu sözler heryerde ama başka formlara sokamıycam gecenin bu vaktinde yaşadığımız acılar anlamlı kılıyor mutluluklarımızı. Boyuna da acı mı çekilir hep beni mi bulur? diyeceksin. Evet isyan etmek iyidir sağlam bir de küfür patlat istersen rahatlayacaksan. Ve şu çalan şarkı da sana sımsıkı sarılıp bağıra çağıra ağlayıp gözyaşlarıyla herşeyi içinden akıp gitmesini dilerdim… canım arkadaşım benimmm… 2010 un son günleri… bence onu hırpalamak için vakit az sıra sende tatlım 😉

  2. söz söylemekten öte yaşadıklarına şahittim.dibe vurmanın ne olduğunu bilen biri olarak bunları fark etmenin yaşamanın yararlarını sonra göreceksin.veeeeeeeeeeee yanlız değilsin sen ben varım azra var arda var biraz daha büyüsünler daha çok zaman geçirebileceğiz.ss…………..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir