Korkunun senin hayatında ne anlama geldiğini ah biraz anlayabilsem…

Çözmeye çalışıyoruz birazda senin o küçücük dünyanda ki kopan büyük fırtınaları, takılıp kaldığın yerden seni  almak şu sıralar yapmaya çalıştığımız.

İnsanların en sevdiği şeydir  konserve kutularına yapıştırdıkları  etiketleri alnımıza yapıştırmak. En acı tarafıda eğitimci dediklerimiz çok kolay yapar aşkım.Kolay olanlarla uğraşmak varken neden uğraşsın ki zor olanla….

Bizim savaşımız seninle değil sana etiketi yapıştırmaya çalışanlarla. Yüreklerine ekmeye çalışıyoruz vicdanı,yaptıklarının ne kadar da yanlış olduğunun savaşını veriyoruz şu an ..

Biz büyükler işte bu kadar insafsız ,bu kadar duygusuzuz . Biz sizleri sarıp sarmalarken bir kaç kendini bilmez çıkıp sıfatlarının ? yetkisiyle sizleri etiketlemeye çalışıyorlar.

Sen hiç korkma sadece bize güven.

Senin savaşını şimdilik biz onlara karşı veririz; zamanı geldiğinde de “öğretmen” sıfatında ayırımcılık yapanlara gereken sınavı gereken yerde verirsin miniğim.

Unutma elektriği bulan ” Edison” da , Fiziğin babası da ” Einstein” etiketlenmişti ama onlar bu cahillere en büyük etiketi tokat gibi yüzlerine yapıştırmıştı aşkım.

Sana inancım sana olan güvenim sonsuz.

Sadece zaman sadece sabır bize gerekli olan ve bir de sana olan sevgimiz.

Siz bizim çirkin renkli dünyamızı boyamaya devam edin , kahkahalarınızla , dağınıklığınızla, aşkınızla….

 

 

P.S: Bu yazı kendim için zaman geçip geri döndüğümde pis pis  gülümsemek için.

Savaş ama kime karşı ?

Yazı dolaşımı


Savaş ama kime karşı ?” için 2 yorum

  1. duygularıma tercüman olduğun için,ve her zamanki gibi yalnız bırakmadığın desteğini esirgemediğin için sonsuz teşekkürler.seni seviyoruz.iyi ki varsın : )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir