Ne iyi geldi bünyeye 2 saat yanlız kalmak, kahve içmek, kitap okumak. Rüzgar gibi geçti gitti bugün.

Maya’yı Mickey Mouse gösterisine 1,5 sene önce götürmüştük hatta bunun ile ilgili yazımda burda isterseniz okuyabilirsiniz ve 1,5 senede kedide neler değişmiş görebilirsiniz.Ben okuyunca bile şaşırdım arada ki farka.

Mickey Mouse’un gösteri biletlerinin Ramazan nedeni ile indirime girdiğini öğrenince sevgili ile kedinin başbaşa ( esasında kendimin yanlız kalabileceği ) an geçirebileceği bir gün yaratayım dedim. Gösteri Trump Tower’ın çocuk katında sergileniyordu. Bende uzun zamandır burayı merak ediyordum; merakımı gidermiş oldum öyle anlatılan çizilen kadar şaşalı bir yer değil halen bakir bir mekan Trump Tower, sadece çocuk adına özel alan yaratmaları ve WiFi’sinin herkese açık olması güzel:)

Gösteriyi ilk izlediğimde çok etkilenmiştim bu sebepten Maya ve babasının bu gösteriden çok memnun olacaklarından emindim.

Rüzgar gibi geçen bir gün oldu bizlere. Gösteriden çıkınca beni D&R’ da bulan kedi nasıl mutlu görünüyordu anlatamam. Günümüzü bitirirken söylediği cümle bana yetti de arttı bile. ” Bugün inanılmaz güzel vakit geçirdim anne, teşekkür ederim”.

Teşekkür etmeyide öğrendi ya yeter o bana.

Rüzgar gibi geçti…

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir