İstiklal caddesinde yürürken cuma akşamı, kendi kendime konuştum içimden. “Hadi Nilay upuzun bir cadde bakalım hangi mağazalar seni davet ediyor” 🙂 .Ayaklarım beni kitapçılara ve parfüm,krem, makyaj malzemesi satan neresi varsa oraya götürdü.

İlk durak MAC oldu. MAC’in ürünlerine bayılıyorum; içeri girer girmez  rastalı saçlarıyla çok hoş bir çocuk karşıladı ne bakmıştınız? sorusuna ben “hepsini istiyorummmmmm demek istemiştim”. Gülerek sadece bakınacağımı her ne kadar söylesemde içimden” hepsini ama hepsini paketle “diye haykırıyordum halbuki .

Sırayla Tekin Acar’a ordan başka bir krem manyağı olan biri için leb-i derya sayılabilinecek bir yer olan Body Shop’a girip ağzımın sularını sile sile çıktım.

En son durak kitapçılar oldu. Almamak için kendimi tutan ben artık koyverdim satınalma duygularımı ve üç tane kitap aldım üç farklı kitapçıdan 🙂 Elimde ki  kitabımı bitirdikten sonra hemen başlanması gereken kitapların olması ne güzel. Eve gelince onları bir sevdim, okşadım, sayfalarını kokladım. 🙂 Okunma sıraları gelinceye kadar sakladım kediden; diğer saklı hazinelerimin yanına…

Okunacaklar.

Yazı dolaşımı


Okunacaklar.” için 2 yorum

  1. Ayşe Kulin’in kendi hayatını kaleme aldığı Hayat ve Hüzün adlı kitapları da çıktı aklında bulunsun 1. baskı 100 bin Pazar günü koşarak gittim D&R’a 😀 onlarda bende ki sırasını bekliyor 😉 tavsiyelerini bekliyoruz canım arkadaşım…

    1. Gördüm arkadaşım, alıyordum sonra abartma dedim kendime! Bunları bi sindireyim sıra onlarada gelecek. SEn bitirince hemen yorumunu bana yaz, eminim çok güzeldir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir