“Neden yazmayı bıraktın? Devam etsene” diyen  dostlarım sayesinde hadi dedim  kendime. Ne yazarım ne paylaşırım bilinmez ama ” adım atmak iyidir” diyerek oturdum bilgisayarın başına. Bıraktım kelimelerimi aksın bir şekilde onlarda yolunu bulur.

Paylaştıkça hayat güzelleşir hep buna inandım….  Burdan uzak kaldığım zamanlarda hayat beni kat kat sınayarak büyütmeye devam etti ve halende devam ediyor sizler gibi….

Yazmadığım zaman içerisinde; Maya ilkokula başladı ve bu sene 3.sınıf ( buna ben bile inanamıyorum ).

Annem şeker hastalığının getirisi olarak ayağından vazgeçmek zorunda kaldı ve artık bir engelli olarak hayatına devam etmeye çalışıyor. Bu konuda yazacaklarım oldukça fazla.

Dexter 3 yaşını bitirdi ve baba oldu yakışıklı oğlum. Bir kızı ve iki tane yakışıklı oğlu var. Dexter’ın  hikayelerini yazsam kitap olur. 🙂 Mutlaka onları paylaşmalıyım sizlerle…

Ben ise; oldukça çok okuyorum, izliyorum, geziyorum, tadıyorum, yeni dostluklar kuruyorum. Gelişmeye, büyümeye devam ediyorum… Her öğreti, her tecrübe bambaşka kapılar açıyor bana.  Hayatın getirdiğini sevgi ile kabule geçmeyi seçiyorum.

 

Kısaca dostlar yazılacak , paylaşılacak şey çok. Sizler neler yapıyorsunuz bu arada paylaşır mısınız?

Dexter 02 03

Merhaba.

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir