Bunun hakkında ne yazılabilinir ki ? MUTLUYUM..

Nilay.ca’yı açtıktan sonra başka bloglarla da tanışmak, kaynaşmak için Bloxoo isimli bir siteye üye oldum. Her konudan blogun bulunduğu bir topluluk. Editör blogları inceledikten sonra her gün bir blogu  tanıtan kısa bir yazı yazıp o blogu günün adamı ilan ediyor. Ve benim blogumda gecenlerde günün blogu seçildi.

Çok hoşuma gitti çok 🙂

Günün Blogu Seçildim 🙂

Yazı dolaşımı


Günün Blogu Seçildim :)” için 6 yorum

 1. SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM NİLAYIM.SEN HER NEKADAR KALEMİNİN İYİ OLMADIĞIDIĞINI İDDA ETSENDE BENCE YAŞANMIŞLIKLARINI,HAYATA DAİR ŞEYLERİ,FARKLI BİR BAKIŞ AÇISIYLA SUNUYOR VE BİZEDE FARKETTİRİYORSUN.EMEĞİNE SAĞLIK…………..

 2. Vaayy… Yakışmış benim arkadışama! 🙂 Çok Sevindim. Tamamıyle hakettiğini düşünüyorum canım. İçindeki şevki daha da dalgalandıracağını düşünüyorum. Ben takip etmekten büyük keyif alıyorum. Bloğunu okuyan herkesin de aynı keyfi bulduğundan eminim. Yola devam tatlım! 😉

   1. Canım inşallah ama şu 1.sınıf gerçekten öyle besbeter zorki… Emrenin dersleriyle uğraşmak beni feci dolduruyor. Ama yinede hazırlanıyorum ihmal etmiyorum önümüzdeki ay söz yayındayım 😀

    1. EsRa, sen küçükken kim yardım ediyordu derslerine 😛
     Bak bana bütün millet ne güzel ablası var matematik mühendisi ders çalıştırıyordur kardeşine dediler hep. Halbuki hep kavga ederdik ve hiç bana ders anlatmayı sevmezdi bende ondan dinlemeyi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir