Bir an kimyanız, dünyanız değişiyor. Hani onsuz hiç bir anınız olmasın  hatta ve hatta nefes alırken oda sizinle beraber olsa istiyorsunuz. Sonra karar veriyorsunuz ortak    hayat yaşamaya, herşeyi beraber göğüslemeye. Ne romantik değil mi? Evlilik kimine göre bir kabus kimine göre pembe bulutların etrafınızda uçuştuğu bir kurum.  ( Çok mu resmi oldu ne ? 🙂 )

Bana göre mi hahaha 🙂 her şeyde buraya yazılmaz ki canım. Ayrı bir tartışma konusu bu bence.

Neden o zaman bunu yazmayı gerek gördün diye içinden geçirenlere  belirteyim sevgiliyle bizim evlilik yıldönümüz, bir seneyi daha devirdik. Kah kötü virajlarla kah yumuşak geçişlerle, kahkahalarla sıkıntılarla her evlilik içerisinde yaşananlar gibi.

 Sonuç olarak ikimizde aynı resme bakarak gülmeyi tercih ettik; beni ben yapanları değiştirmeye kalkmadığın için, her daim yanımda olduğunu hissettirdiğin için teşekkür ederim. 

 Kedinin sevgilisi ve hatta senin anneler gününü bile kutlayacak kadar çok seven kedimin biricik babası 🙂 Arabada bağıra çağıra  şarkı dinlemenizi, evde  sürekli ikinizin  aynı çizgi filmi bilmem kaçıncı kez tekrar seyretmenizi ve canı acıyınca bABA! diye sana doğru koşmasını, koridorda  futbol oynamınızı kıskanmıyoRUMMMM???? 🙂 desemde , iyi ki varsınız. 

Hayat enerjimizin yüksekliği değilmi bizi bize bağlayan, kedinin varlığı ile daha da katlanan 🙂 Nice senelere sevgili… AMOR AMOR

Gülümsemek aynı resme,

Yazı dolaşımı


Gülümsemek aynı resme,” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir