Nasıl güzel bulmuşlar  markanın ismini. Toprak Ana & Melek bebek.

Maya doğduktan sonra bende her annenin en büyük kabusu olan PİŞİK ve KONAK’tan baya korkmuştum. Doktorumuz bizi kedi doğar doğmaz uyarmış bu markanın pişik kremini önermişti. İnanılmaz derecede faydasını gördüğümü belirtmeliyim. İyileştirici özelliği olan organik zeytinyağı ve organik St. John’s (Sarı Kantaron) yağı ile yapılmış, pişiğe neden olan bakterilere ve mantarlara karşı koruyucu %100 naturel, özel bitkisel yağlardan elde edilmiş bir pişik kremi her şeyden önce, pişik için kullanmak zorunda da değilsiniz her türlü yanık, kesik durumunda da kullanabiliyorsunuz. Maya’nın her alt değiştirmesinde kullanmamın çok faydası oldu  hiç pişiğimiz olmadı bu krem sayesinde. Ateşli hastalık döneminde ister istemez pişiğimiz oluyordu onda da kullanım miktarını arttırınca iki günde geçirdi. Bu markanın her ürünü organik olduğundan içinde herhangi bir yabancı katkı maddesi bulunmuyor tamamen bitkisel yağlardan üretiliyor.

Pişik kremi dışında Maya’nın banyosu için rahatlatıcı banyo bitkilerinden oluşan ( papatya,  gül, melissa, sarı kantaron ) bir karışımı;  bir de hassas olunca cildimiz, oluşabilecek deri allerjileri, egzama ,konak oluşumuna  karşı korunmaya yardımcı organik rooibos bitkisi ile hazırlanmış nemlendiricisini kullanmıştık.

Kedi artık büyüyünce pişik kreminden vazgeçtik fakat nemlendirme işi halen devam ediyor 🙂 her banyodan sonra tepeden tırnağa nemleniyoruz beraber.

Maya doğduğunda her eczaneden temin edemediğimizden sevgili bu işi internet üzerinden e-bay’dan hallediyordu sağolsun. Türkiye’de ki fiyatlarından da daha ucuza geldiğini itiraf etmeliyim. 🙂 Türkiye’de ki firmanın adresi burda, incelemek isterseniz diye.Firmanın bir tek bebek ürünleri yok anneler içinde faydalı bir sürü ürünü bulunmakta; Çatlak önleyici krem, süt arttırıcı çaylar, Göğüs ucu kremi vb.

Çocuk işi zor iş, aklına takılanı bulmak sormak istiyor insan. Bende çok şey öğrendim okuduğum bloglardan, internet sitelerinden. Yaşadıklarımı paylaşmak birilerine bir yardımım dokunsun isterim. Herkesin akıl süzgecinden geçirmesi şartıyla.

Earth Mama & Angel Baby

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir