Altına imzamı attığım bir resim karem var duvarımda artık. Uzun zamandır duvarımıza asmak için canvas resim arıyorduk sevgili ile. Büyük yapı marketlere baktık , evet hoşumuza giden bir kaç parça bulduk fakat bir an düşününce neden başkasına ait bir resmi asalım madem resim çekiyoruz ve güzel karelerimiz var biz kendimiz bastıralım canvasa dedik.

İyi ki dedik 🙂 Binlerce resimler arasından duvarımızda görmekten haz duyacağımız, hoşumuza gidecek, basmaya değer fotoğrafı aramaya başladık. İki tanesine karar verdik.Sonrasında bir copy merkezine resimleri bastırıp çerçeveletecek yer aramaya başladık. Aradıkça iki çıta parçasının kesilip , zımbalanma işleminin astarından daha pahalıya mal olduğunu gördük. Bunun üzerine neden? biz yapmıyoruz diyerek sevgili ile ayrı bir işe koyulduk. 3 metrelik iki çıta canvas tablo ebatlarında kesilip, satın aldığımız zımba makinası ile zımbaladık. Maliyeti ne kadar tuttu diye sorarsanız inanın çok ama çok uyguna mal oldu.

Fiyatından öte kendi vizörünüzden çıkan resminizi kendiniz için çerçevelemek ayrı bir zevk. Hele bir de o resmin altına kendi imzanızı atıyorsanız .
Ne mi yapıyorum şimdi dersiniz, hani bir yere yetişmek için sürekli saate bakarsınız ya bende şu an sürekli Kız Kulesi’nin önünde balık tutan balıkçı resmime bakıyorum ve baktıkça aklımdan ” Acaba o balık tutan kişi bilse kendisinin duvarımda misafir olduğunu” ne hissederdi?

Siz ne hissederdiniz?

Duvarımdaki Balıkçı

Yazı dolaşımı


Duvarımdaki Balıkçı” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir