Eylül 2010’da gazetede Bon Jovi’nin Türkiye’ye geleceğini okuduğumda aldığım nefesi bir an verememiştim. İlk iş sevgiliyi arayıp 8 Temmuz için plan yapmamasını çocukluğumuzun şarkıcısının geleceğini söylemiştim 🙂 Onun tarzını her zaman beğenmiş,  şarkılarında hep bir şeyler bulmuştum kendime dair.

Biletlerin satışa çıkmasını beklemek benim için ayrı bir karın ağrısıydı. Satışa çıkar ve ben satın almak için geç kalırsam diye .( 50.000 kişide sanırım aynı anda benim kadar büyük bir sabırsızlıkla beklememiştir.)  Nisan ayında satışa çıkar çıkmaz sevgiliden bana doğum günü hediyesi olarak  alındı hiç beklenilmeden:) .

Ve 8 Temmuz akşamı!

Gelmek bilmeyen akşamı anlatmak o kadar zor ki.Stadyuma ilk girdiğimde karşıma çıkan şahane sahneyimi anlatayım, anne-babaların çocuklarıyla beraber gelmesinimi,  2,5 saat boyunca ara vermeden soluksuzca şarkılarını söylemesinimi, Türkiye üniformasını giyerek hepimizi çoşturmasını mı. İnanın bana anlatılacak o kadar çok şey var ki. Sadece kısaca şunu söyleyebilirim. Bir yıldız geçti Arena Ali Samiyen’den ama öyle böyle değil.Günümüzdeki sanatçılara dersler vererek, gerçek konser ahanda! böyle yapılır diyerek.

Yaşlanmış, demode olmuş diyenlere rağmen… Birde bu videodan izlesinler.

Gene gel emi! Jon. I will always Love YOUUUUU

 

Beklediğine değmek..

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir