Uzun zamandır sevgiliyle başbaşa akşam dışarı çıkmamıştık, resim çekmeye gidiyoruz evet fakat şöyle başbaşa bir şeyler içmek hele ki Asmalımescit’te kısmet olmamıştı 🙂 diyelim.

Bugün kanımıza girdik birbirimizin, sanki iki sevgili gibi kaçamak buluştuk Odakule’nin orda. Kimden mi kaçamak yaptık bu sefer Maya’dan kaçtık; aman duymasın hele ki ben onun sevgilisiyle buluştum ondan habersiz gezdim aman Allah! kesin burnumdan getirir.Garip bi heyecandı bu sefer yaşadığım ama özlemiş olduğumu hissettiğim bir de histi açıkçası. Her neyse ne yapalım nereye gidelim derken spontone gelişti olay. Ayaklarımız bizi o yağmurun altında Asmalımescit’e doğru götürdü. Orası da leb-i derya nerde oturalım nerde keyif alırız derken şansa The Corner diye bir yere oturduk amanda ne iyi etmişiz 🙂 Soğuk havada açık mekanda olmak hemde üşümemek bi iyi geldi bi iyi. Çalışanları çok iyiydi,yemeklerinin sunumları süperdi, sıcak bir ortamı var, sohbet edebilme imkanı sağlıyor arkada çalan bangır bangır bağırmayan müzik eşliğinde, gidin görün derim.

Çok keyifli bir akşamdı, sohbet, yemek çok iyi geldi. Şarj oldum bir anda , kıpır kıpırım içtiğim sıcak şaraptan mıdır ( kendileri  yapıyorlar normalde her yerin ki güzel olmaz ama beğendim ) ya da son anda ilk defa denediğim tekiladan mı bilinmez kıpır kıpırım ya…..

Asmalımescit’te özlenen akşam

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir