Evet!

Benim küçük kedi büyüdü de bana böyle seslenmeye başladı artık. Ne zaman aklına bir şey gelse hemen bana “Anneeee bir fikrim var sanki ! ” diye söylenip hemen arkasından kararlarını söylemeye başladı bugünlerde. Hoşuma gitmiyormu ? BAYILIYORUM! 🙂 O da bunun farkında.

Farkında ki; ne kadar yorgun olursam olayım kedi gibi yanıma sokulup ” Bir fikrim var sanki ” lafını duyduğum an Red Bull içmişcesine enerjik olmam gerektiğini hatırlıyorum. Bu sihirli cümlenin arkasından hemen yapmak istedikleri sıralanıyor, hangisi ile kandırırsa 🙂 Kek yapalım mı babama, arda’ya ? ( Yumurta kırmaya bayılıyor), Ay-Yıldız parkına gidelimmi? (Yıldız parkı ), IKEA da cocuklarla oynayabilirmimimiyim ? ( Oyun odası), Anneanneme gidebilirmiyim? (çikolata yemek için ) , Markete gidelim yumurta alalım ( amacı cips almak). Ojelerim nerde ?, Banyo yapabilirmiyim? ( Buzz ve callio yu yıkamak için) ki geçen bununla ilgili trajedikomik durum yaşandı. Hanımefendi uyku arkadaşlarını yıkarken eline geçirdiği (daha doğrusu açamayacağını düşündüğüm) şampuan şişelerinin tümü  ile hiç temiz olmadığı kadar temiz bir şekilde yıkadı arkadaşlarını. Banyodan yayılan buram buram şampuan kokularnı fark ettiğimde çok geç kalmıştım. Beni kapıda gören kedi ne dedi dersiniz ?  Seni çok seviyorum anne! 🙂

O küçücük aklınla ne büyük planlar yapıyor şu aralar inanamazsınız.

 

Yaz geldi ya, biz de bir gezme,bir konser havası.

BaşlangıcıAjda Pekkan  konseri ile yaptık geçen akşam. Nasıl muhteşemdin AJDA,  sesinle, şarkılarınla yeni çıkacak albümdeki parçalarını ilk diyenler olarak sana bir kere daha hayran oldum. Bu kadar Ajda Pekkan dedim bari birde şarkısını paylaşayım burdan.

 

Anne bi fikrim var sanki!

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir