Hayatın size nasıl davrandığından emin değilseniz aynaya veya karşılaştığınız insanların yüzlerine bakın. Onlar sizin gerçek aynalarınızdır. Aynada kendinizle konuştuğunuzda size yanıt veremez. İyi yaşama sanatının anahtarı bu hayatı paylaşacak insanları bulmaktan geçer.

Douglas Forbes

İnsan özetle her şey gibi dört ana elementten oluşur ve bunların rakamsal karşılığı sizin doğum tarihinizdir. Doğum tarihiniz sizin kaderiniz. Alın yazısı denen şey bir tevatür değil gerçek ve burda kastedilen “yazı” kelimelerle ilgili değil matematiksel.

Yılmaz Erdoğan

 

Başlıktaki numaralar benim pin kodummuş 🙂

D&R da dolaşırken buldum “Kaderin Pin Kodu” isimli kitabı. Kitabın yazarı Douglas Forbes.

İlgimi çekmesi yazarından  daha  ziyade Yılmaz Erdoğan’ın bu kitapla ilgili yazısı oldu. Kitabı da biraz karıştırınca doğum tarihimizin bizim hayatımızda ki anlamını sayılarla açıklaması bana ilginç geldi. Her rakamın karakterinizde ki yerini anlatmış. Özel hesaplamalarla kendi pin kodunuzu buluyorsunuz. Bulduğunuz rakamlarlada karakterinizi  anlatıyor, valla bende tuttu 🙂 eğlenceli bir kitap. Hele birde etrafınızda ki insanların karakterini öğrenmek istiyorsanız doğum tarihini bilmeniz yeterli. Okunası bir kitap .

57695347 🙂

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir